See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP 22/26 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku, o asortymencie i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, z podziałem na 82 pakiety asortymentowe
Vorherige Bekanntmachung: 223802-2026
Interne Kennung: ZP 22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: ZP 22/26 Pakiet 14
Beschreibung: 1 Kompletny zestaw do tlenoterapii biernej chorych zaintubowanychszt. 1 000 2 Maska przeznaczona dla osób dorosłych do podawania tlenu o średniej koncentracji. szt. 1 200
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 14
Los: LOT-0020
Titel: ZP 22/26 Pakiet 20
Beschreibung: Aparat do przetaczań płynów infuzyjnych szt. 4 000
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 20
Los: LOT-0022
Titel: ZP 22/26 Pakiet 22
Beschreibung: 1 Zestaw do ciągłego pomiaru rzutu serca metodą termodylucji przezpłucnej, szt. 40 2 Zestaw do ciągłego pomiaru rzutu serca metodą termodylucji przezpłucnej, szt. 40 3 Trójnik termistorowy kompatybilny z Platformą EV1000. szt. 40 4 Zestaw do pomiaru ciśnienia tętniczego (IBP) z pojedynczym przetwornikiem, szt. 150
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: ZP 22/26 Pakiet 23
Beschreibung: 1 Zestaw do pomiaru ciśnienia tętniczego (IBP) z pojedynczym przetwornikiem, szt. 800 2 Zestaw do pomiaru ciśnienia tętniczego (IBP) z podwójnym przetwornikiem, szt. 1 000
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 23
Los: LOT-0025
Titel: ZP 22/26 Pakiet 25
Beschreibung: 1 Przetwornik do pomiaru rzutu serca metodą APCO szt. 250 2 Czujnik do pomiaru ciśnienia metodą bezpośrednią szt. 30 3 System zamkniętego pobierania próbek krwi tętniczej, szt. 500 4 Jednorazowe kaniule do systemu zamkniętego pobierania próbek krwi. szt. 25 000
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 25
Los: LOT-0033
Titel: ZP 22/26 Pakiet 33
Beschreibung: 1 Zestawy do odsysania w systemie zamkniętym szt. 1 000 2 Zestaw jednorazowy ze ślinociągiem z gąbką z kontrolą ssania, szczotką z kontrolą ssania i szpatułką z gabką na tacce. szt. 2 000 3 Układ oddechowy jednorurowy dwuświatłowy szt. 200 4 System dynamicznego samouszczelnienia z zastosowaniem mikro-cienkościennego balonu segmentowego szt. 50 5 Worki do systemu zamkniętego szt. 100 6 Żel, opatrunek do ran w jamie ustnej 100ml szt 100 7 Plyn do higieny i leczenia ran w jamie ustnej. Opakowanie z miarką 250ml. szt. 100
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 33
Los: LOT-0035
Titel: ZP 22/26 Pakiet 35
Beschreibung: Zestaw do nadłonowej punkcji i drenażu pęcherza moczowego techniką "rozrywanej kaniuli", szt. 15
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: ZP 22/26 Pakiet 36
Beschreibung: Maska do tlenoterapii biernej, typu Venturiego, szt. 300
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 36
Los: LOT-0042
Titel: ZP 22/26 Pakiet 42
Beschreibung: Maska NIV, do nieinwazyjnej wentylacji, szt. 100
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: ZP 22/26 Pakiet 43
Beschreibung: Nebulizator szt. 500
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 43
Los: LOT-0044
Titel: ZP 22/26 Pakiet 44
Beschreibung: Prowadnica do trudnej intubacji typu Bougie szt. 150
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 44
Los: LOT-0049
Titel: ZP 22/26 Pakiet 49
Beschreibung: Rurka intubacyjna szt. 150
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 49
Los: LOT-0054
Titel: ZP 22/26 Pakiet 54
Beschreibung: Jednorazowy bronchoskop z zestawem do próbkowania szt. 80 W ramach pakietu nr 54 Zamawiający wymaga bezpłatnego użyczenia 2 szt. monitorów
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 54
Los: LOT-0057
Titel: ZP 22/26 Pakiet 57
Beschreibung: Pancza biopsyjna szt. 2500
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 57
Los: LOT-0059
Titel: ZP 22/26 Pakiet 59
Beschreibung: Igła iniekcyjna j.u. do wkłuć lędźwiowych, szt. 1000
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 59
Los: LOT-0060
Titel: ZP 22/26 Pakiet 60
Beschreibung: Cewnik Foleya trójdrożny. szt. 300
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 60
Los: LOT-0062
Titel: ZP 22/26 Pakiet 62
Beschreibung: Obwody oddechowe dla dorosłych, kpl. 50
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 62
Los: LOT-0063
Titel: ZP 22/26 Pakiet 63
Beschreibung: Obwody oddechowe jednorazowe do respiratorów z jonami srebra, kpl. 1 200
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 63
Los: LOT-0065
Titel: ZP 22/26 Pakiet 65
Beschreibung: 1 Maska ochronna zapobiegająca zakażeniom drogą kropelkową, powietrzno - pyłową, szt. 1000 2 Maska typu N 95 szt. 1000 3 Fartuch ochronny szt. 1 000 4 Fartuch ochronny szt. 1 000 5 Zestaw ochronny dla pacjenta szt. 200
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 65
Los: LOT-0078
Titel: ZP 22/26 Pakiet 78
Beschreibung: 1 Układ oddechowy podgrzewany z komorom samonapełniajacą się kompatybilny z aparatem do tlErnoterapii wysokoprzepływowej HIFENTHUMID-BH szt. 100 2 Kaniula donosowa do terapii tlenowej dla dorosłych, roz S M L do wyboru szt. 40
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 78
Los: LOT-0079
Titel: ZP 22/26 Pakiet 79
Beschreibung: Jednorazowy czujnik (do kalorymetrii) do przepływu dla dorosłych/dzieci (kompatybilny z monitorem MINDRAY), długości 1,8m. szt. 350
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 79