2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi polegającej na opróżnianiu koszy na odpady komunalne w zakresie dróg będących w zarządzie Dzielnicy Wola oraz dostawę koszy – numer postępowania: 39/ZP/26.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na opróżnianiu koszy ulicznych ustawionych na ulicach gminnych i drogach wewnętrznych na terenie miasta stołecznego Warszawy będących w zarządzie Dzielnicy Wola oraz dostawa koszy ulicznych. 2) Wykonawca w ramach zamówienia zobowiązany jest do opróżniania koszy na odpady niesegregowane, ustawionych na ulicach gminnych i drogach wewnętrznych na terenie miasta stołecznego Warszawy będących w zarządzie Dzielnicy Wola, minimum 5 razy w tygodniu, zgodnie z harmonogramem, który stanowić będzie załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy, zwanych dalej także wzorem umowy. Zgodnie z treścią § 5 ust. 1 wzoru umowy, harmonogram zostanie przekazany Wykonawcy w ciągu trzech dni roboczych przed terminem rozpoczęcia realizacji usługi. 3) Zamawiający wymaga, aby każdorazowe opróżnianie koszy ulicznych zostało zakończone do godziny 9:00. 4) Wykonawca w ramach realizacji usługi opróżniania koszy, zobowiązany jest do uprzątnięcia odpadów znajdujących się w obrębie 3 metrów od kosza. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac oraz sposób i wymagania dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia określają: a) wzór formularza cenowego, stanowiący załącznik nr 10 do SWZ, b) wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ, wraz z załącznikami: - zał. nr 3 - parametry techniczne koszy, - zał. nr 4 - wykazem rozmieszczenia koszy. 6) Zamówienie będzie realizowane przez okres 24 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 01.10.2026 r. i nie dłużej niż do wyczerpania kwoty o której mowa w § 3 ust. 2 wzoru umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 416316-2026
Interne Kennung: 39/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp – Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (…)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001