2. Verfahren
Verfahren
Titel: Migratie MPLS naar Internet -
Beschreibung: 2.1 Algemeen De opdracht is opgedeeld in twee percelen. Kandidaten kunnen een aanvraag tot deelneming indienen voor Perceel 1, Perceel 2 of voor beide percelen. De selectie wordt per perceel beoordeeld op basis van de voor het betrokken perceel toepasselijke selectiecriteria. 2.1.1 Perceel 1 – Connectiviteit voor de grote CM-MC-kantoren Perceel 1 omvat het voorzien, leveren, implementeren, beheren en ondersteunen van redundante internetconnectiviteit voor ongeveer twintig grote CM-MC-kantoren. De oplossing moet gericht zijn op hoge beschikbaarheid, performantie, beheerbaarheid en operationele continuïteit. Elke locatie moet minstens beschikken over: • een primaire fysieke verbinding, bijvoorbeeld via glasvezel, DSL, coax of een gelijkwaardige fysieke toegangstechnologie; • een wireless back-upverbinding, minstens op basis van 4G/5G of een gelijkwaardige technologie, met automatische failover op de primaire verbinding; • een secundaire wired en/of wireless verbinding. De primaire fysieke verbinding moet een minimale bandbreedte ondersteunen van 1000 Mbps download en 500 Mbps upload. De secundaire verbinding kan, voor zover de minimale eisen inzake beschikbaarheid, performantie, failover en operationele scheiding worden nageleefd, worden gerealiseerd via onder meer glasvezel, DSL, coax, 4G/5G, satellietconnectiviteit of een gelijkwaardige technologie. Voor de secundaire verbinding wordt geen afzonderlijke verplichte fallbackverbinding vereist. De primaire fysieke verbinding, de wireless back-upverbinding en de secundaire verbinding moeten technisch en operationeel voldoende van elkaar gescheiden zijn, zodat een storing op één verbinding niet automatisch leidt tot de onbeschikbaarheid van de volledige internetconnectiviteit van de betrokken locatie. De geleverde oplossing omvat tevens alle noodzakelijke netwerkhardware, waaronder onafhankelijke CPE’s voor de primaire en secundaire lijn/oplossing, evenals de noodzakelijke diensten inzake configuratie, installatie, activatie, monitoring, ondersteuning, rapportering, documentatie, transitie en migratie, zoals verder bepaald in de opdrachtdocumenten. 2.1.2 Perceel 2 – Connectiviteit voor de andere CM-MC-kantoren Perceel 2 omvat het voorzien, leveren, implementeren, beheren en ondersteunen van internetconnectiviteit voor een brede groep CM-MC-kantoren, waaronder ongeveer 35 contactpunten, 190 kleine kantoren en 40 middelgrote kantoren. De oplossing moet gericht zijn op performante, stabiele, veilige en beheerbare internettoegang voor de betrokken locaties. De verbindingen mogen gebruikmaken van diverse onderliggende technologieën. Deze technologieën hoeven niet uniform te zijn voor alle locaties. Voor de uitvoering van de opdracht kunnen onder meer glasvezel, coax, DSL, 4G/5G, satellietconnectiviteit of gelijkwaardige technologieën worden toegepast, voor zover de uiteindelijke aangeboden oplossing voldoet aan de minimale eisen die in de tweede fase nader worden bepaald. Bekabelde verbindingen, zoals glasvezel, coax of DSL, genieten de voorkeur waar dit technisch en operationeel mogelijk is. Wanneer een bekabelde verbinding voor een bepaalde locatie niet mogelijk of niet aangewezen is, kan in de tweede fase een andere technologie worden voorgesteld, mits deze keuze voldoende wordt gemotiveerd. Elke verbinding moet minimaal 150 Mbps download en 50 Mbps upload ondersteunen. De geleverde oplossing omvat tevens alle noodzakelijke netwerkhardware, CPE’s, configuratie, installatie, activatie, monitoring, ondersteuning, rapportering, documentatie, transitie en migratie, zoals verder bepaald in de opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: CM-MC_2026_048
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CM-MC_2026_048 - P1
Beschreibung: Perceel 1 – Connectiviteit voor de grote CM-MC-kantoren Perceel 1 omvat het voorzien, leveren, implementeren, beheren en ondersteunen van redundante internetconnectiviteit voor ongeveer twintig grote CM-MC-kantoren. De oplossing moet gericht zijn op hoge beschikbaarheid, performantie, beheerbaarheid en operationele continuïteit. Elke locatie moet minstens beschikken over: • een primaire fysieke verbinding, bijvoorbeeld via glasvezel, DSL, coax of een gelijkwaardige fysieke toegangstechnologie; • een wireless back-upverbinding, minstens op basis van 4G/5G of een gelijkwaardige technologie, met automatische failover op de primaire verbinding; • een secundaire wired en/of wireless verbinding. De primaire fysieke verbinding moet een minimale bandbreedte ondersteunen van 1000 Mbps download en 500 Mbps upload. De secundaire verbinding kan, voor zover de minimale eisen inzake beschikbaarheid, performantie, failover en operationele scheiding worden nageleefd, worden gerealiseerd via onder meer glasvezel, DSL, coax, 4G/5G, satellietconnectiviteit of een gelijkwaardige technologie. Voor de secundaire verbinding wordt geen afzonderlijke verplichte fallbackverbinding vereist. De primaire fysieke verbinding, de wireless back-upverbinding en de secundaire verbinding moeten technisch en operationeel voldoende van elkaar gescheiden zijn, zodat een storing op één verbinding niet automatisch leidt tot de onbeschikbaarheid van de volledige internetconnectiviteit van de betrokken locatie. De geleverde oplossing omvat tevens alle noodzakelijke netwerkhardware, waaronder onafhankelijke CPE’s voor de primaire en secundaire lijn/oplossing, evenals de noodzakelijke diensten inzake configuratie, installatie, activatie, monitoring, ondersteuning, rapportering, documentatie, transitie en migratie, zoals verder bepaald in de opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: Perceel 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412000 Kommunikationsnetz
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen vereiste of toegestane opties. Het indienen van vrije opties is verboden.
Los: LOT-0002
Titel: CM-MC_2026_048 - P2
Beschreibung: Perceel 2 – Connectiviteit voor de andere CM-MC-kantoren Perceel 2 omvat het voorzien, leveren, implementeren, beheren en ondersteunen van internetconnectiviteit voor een brede groep CM-MC-kantoren, waaronder ongeveer 35 contactpunten, 190 kleine kantoren en 40 middelgrote kantoren. De oplossing moet gericht zijn op performante, stabiele, veilige en beheerbare internettoegang voor de betrokken locaties. De verbindingen mogen gebruikmaken van diverse onderliggende technologieën. Deze technologieën hoeven niet uniform te zijn voor alle locaties. Voor de uitvoering van de opdracht kunnen onder meer glasvezel, coax, DSL, 4G/5G, satellietconnectiviteit of gelijkwaardige technologieën worden toegepast, voor zover de uiteindelijke aangeboden oplossing voldoet aan de minimale eisen die in de tweede fase nader worden bepaald. Bekabelde verbindingen, zoals glasvezel, coax of DSL, genieten de voorkeur waar dit technisch en operationeel mogelijk is. Wanneer een bekabelde verbinding voor een bepaalde locatie niet mogelijk of niet aangewezen is, kan in de tweede fase een andere technologie worden voorgesteld, mits deze keuze voldoende wordt gemotiveerd. Elke verbinding moet minimaal 150 Mbps download en 50 Mbps upload ondersteunen. De geleverde oplossing omvat tevens alle noodzakelijke netwerkhardware, CPE’s, configuratie, installatie, activatie, monitoring, ondersteuning, rapportering, documentatie, transitie en migratie, zoals verder bepaald in de opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: Perceel 2