2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klaipėdos koncertų salės techninio darbo projekto, tvarkybos darbų projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Beschreibung: Klaipėdos koncertų salės techninio darbo projekto, tvarkybos darbų projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos. Perkamos paslaugos apima techninio darbo projekto, tvarkybos darbų projekto parengimą pagal pridedamą Statinio projektavimo užduotį (techninė užduotis) su priedais ir projekto vykdymo priežiūrą per visą statybos laikotarpį iki objekto statybos darbų užbaigimą patvirtinančio dokumento gavimo. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Statinio projektavimo užduotyje su priedais (techninė užduotis; konkurso sąlygų 8 priedas). Šis pirkimas į dalis neskaidomas, todėl tiekėjas turi pateikti pasiūlymą visai pirkimo apimčiai bendrai.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Šalių abipusiu rašytiniu susitarimu Sutarties galiojimo terminas tomis pačiomis sąlygomis gali būti pratęstas Specialiųjų sąlygų 4.2 punkte nustatytais atvejais arba dėl nuo Tiekėjo nepriklausančių priežasčių pratęsus objekto statybos terminą, jeigu dėl to ilgiau turi būti teikiamos statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugos. Sutarties galiojimo terminas pratęsiamas tik laikotarpiui, būtinam atitinkamoms Paslaugoms užbaigti.