See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stworzenie warunków dla rozwoju Podstrefy Miękinia w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – UKŁAD KOMUNIKACYJNY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oraz pełnienie usługi Inżyniera Kontraktu w ramach przedsięwzięcia pn. "Stworzenie warunków dla rozwoju Podstrefy Miękinia w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – UKŁAD KOMUNIKACYJNY", w tym: a) Część I - wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Stworzenie warunków dla rozwoju Podstrefy Miękinia w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – UKŁAD KOMUNIKACYJNY” b) Część II – wykonanie usługi: Inżynier Kontraktu dla przedsięwzięcia pn. „Stworzenie warunków dla rozwoju Podstrefy Miękinia w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – UKŁAD KOMUNIKACYJNY".
Vorherige Bekanntmachung: 495714-2024
Interne Kennung: ZP.271.18.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71351910 Geologische Untersuchungen, 71352000 Untergrunduntersuchungen, 71354000 Kartografiedienste, 71510000 Standortbegehung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71520000 Bauaufsicht, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Stworzenie warunków dla rozwoju Podstrefy Miękinia w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – UKŁAD KOMUNIKACYJNY”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części I jest wykonanie robót budowlanych w ramach przedsięwzięcia pn. Stworzenie warunków dla rozwoju Podstrefy Miękinia w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – UKŁAD KOMUNIKACYJNY jest zaprojektowanie i wybudowanie układu komunikacyjnego. Wybudowana infrastruktura będzie służyła uzbrojeniu obszarów Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (LSSE) - Podstrefa Miękinia. Powierzchnia obszarów przemysłowych wynosi ok. 200 ha. Zakres inwestycji, oprócz robót budowlanych, obejmuje także projektowanie w formule Zaprojektuj i wybuduj. Zadanie obejmuje: 1. Rozbudowę układu komunikacyjnego na terenie LSSE. W ramach zadania zostaną rozbudowane istniejące drogi oraz wybudowane nowe w celu zwiększenia przepustowości całego układu, usprawniając obsługę komunikacyjną terenu Strefy. Dla dróg przyjęto kat. KR3. Przebudowa oraz budowa obejmować będzie roboty drogowe, oświetlenie, kanał teletechniczny, odwodnienie, wybudowanie rond (zgodnie z koncepcją przedstawioną inwestorowi). Ponadto, przebudowie zostaną poddane 2 skrzyżowania z drogą krajową nr 94. 2.Przebudowę drogi gminnej Kadłub - Miękinia jako połączenie komunikacyjne strefy z dworcem kolejowym w Miękini zapewniającym połączenie m.in. z Wrocławiem i Legnicą. Zakres obejmuje przebudowę drogi oraz budowę ścieżki rowerowej od miejscowości Miękinia do terenów parku przemysłowego. 3. Wykonanie sieci wodno – kanalizacyjnej uzupełniającej kompleksowe uzbrojenie terenów przemysłowych. Wykonana zostanie sieć tłoczna – kanalizacyjna i sieć wodociągowa. Szczegółowe rozwiązania co do parametrów technicznych, układu przestrzennego ustalone zostaną na etapie projektowania obiektu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część I - wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Stworzenie warunków dla rozwoju Podstrefy Miękinia w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – UKŁAD KOMUNIKACYJNY”.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie usługi: Inżynier Kontraktu dla przedsięwzięcia pn. „Stworzenie warunków dla rozwoju Podstrefy Miękinia w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – UKŁAD KOMUNIKACYJNY”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są Usługi związane z nadzorem inwestorskim nad Robotami i zarządzaniem Kontraktami na Roboty wymienionymi powyżej. Usługi będą obejmowały wykonywanie obowiązków Inżyniera zgodnie z warunkami Kontraktu na Roboty, wykonywanie obowiązków Inżyniera Kontraktu zgodnie z przepisami prawa obowiązującego w Polsce, w szczególności ustawy Prawo Budowlane, sporządzanie raportów, rozliczenie rzeczowe i finansowe Kontraktów na Roboty i całego Projektu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Wykonanie usługi: Inżynier Kontraktu dla przedsięwzięcia pn. „Stworzenie warunków dla rozwoju Podstrefy Miękinia w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – UKŁAD KOMUNIKACYJNY”
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros