571945-2025 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.. w terminie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.. w terminie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026r.
BeschreibungŚwiadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.. w terminie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026r. -zgodnie z swz
Interne KennungRI.271.1.35.2025.ANGI
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający w niniejszym postępowaniu stosuje art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, gdyż składanie ofert odbywa się w całości w formie elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001