571962-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen – Inel I de securitate si protectie al Cazarmii 3000
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inel I de securitate si protectie al Cazarmii 3000
Beschreibung: Furnizare Inel I de securitate si protectie al Cazarmii 3000, conform cerintelor din documentatia de atribuire. Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul de mai sus, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 25974870_2026_PAAPD1627527
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Inel I de securitate si protectie al Cazarmii 3000, conform cerintelor din documentatia de atribuire. Cantitatea: 1 (unu) complet Cpl. (complet) = Inel I de securitate si protectie al Cazarmii 3000, echipat conform cerintelor din caietul de sarcini si specificatia tehnica.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45442180 Neuanstricharbeiten, 51314000 Installation von Videogeräten