See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę sprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi w podziale na 27 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w podziale na 27 Pakietów. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania oferty na wybrane pozycje w ramach Pakietów (Pakiety są niepodzielne). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 10 do SWZ. Dla Pakietów 1,2,3,4,6,7,9,10,14,17,21 – Zamawiający wymaga w zakresie dostawy: instalacji, uruchomienia oraz szkolenia personelu 2. Dostawa przedmiotu zamówienia do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi (w lokalizacji przy ul. Milionowej 14, 93-113 Łódź) zrealizowana będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy, dostawa dla pakietu 15 - w lokalizacji Łódź, ul. Przyrodnicza 7/9. 3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do SWZ (Wzór umowy).
Vorherige Bekanntmachung: 450795-2026
Interne Kennung: 24/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Zakres I - 1x System ucyfrowienia bezpośredniego aparatów RTG trzema detektorami bezprzewodowymi, stacją dokującą do detektorów – szt. 1, stacjonarną konsolą technika – 1szt.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: Zakres II - Aparat do angiografii fluoresceinowej siatkówki
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: Zakres III - Lampa szczelinowa, cyfrowa
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: Zakres IV - Laser Yag ze stolikiem okulistycznym
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Beschreibung: Zakres V Narzędzia chirurgiczne ortopedyczne
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI
Beschreibung: Zakres VI - Defibrylator
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII
Beschreibung: Zakres VII - Stół operacyjny ortopedyczny z przystawkami ortopedycznymi
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII
Beschreibung: Zakres VIII Przenośny zestaw rektoskopowy z głowicą wielorazową i tubusami jednorazowymi
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX
Beschreibung: Zakres IX - Tonometr przenośny do pomiaru cisnienia wewnatrzgałkowego oka
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X
Beschreibung: Zakres X - Aparat ultrasonograficzny z głowicą ortopedyczną
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI
Beschreibung: Zakres XI - Regał uniwersalny do przechowywania implantów i instrumentów, Taboret medyczny bez oparcia, na kółkach
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII
Beschreibung: Zakres XII - Tonometr Schiotza
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII
Beschreibung: Zakres XIII - Taboret medyczny na kółkach z oparciem
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet XIV
Beschreibung: Zakres XIV -Aparat EKG 12-kanałowy
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet XV
Beschreibung: Zakres XV - Wózek toaletowo-prysznicowy
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet XVI
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet XVII
Beschreibung: Zakres XVII - System do ogrzewania pacjenta ciepłym powietrzem
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet XVIII
Beschreibung: Zakres XVIII - Taboret medyczny na kółkach z oparciem
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet XIX
Beschreibung: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet XX
Beschreibung: Zakres XX - Wózek reanimacyjny
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet XXI
Beschreibung: XXI Tonometr aplanacyjny
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet XXII
Beschreibung: XXII - Test diagnostyczny do oceny widzenia stereoskopowego
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet XXIII
Beschreibung: XXIII - Soczewka gonioskopowa typu szerokokatnego , Soczewka gonioskopowa
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet XXIV
Beschreibung: XXIV- Narzędzia chirurgiczne okulistyczne
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet XXV
Beschreibung: Zakres XXV - Lampa bakteriobójcza
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet XXVI
Beschreibung: Zakres XXVI -Materace przeciwodleżynowe
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet XXVII
Beschreibung: Zakres XXVII -Wózek do przewozu chorych
Interne Kennung: Pakiet 27