571984-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów do badań diagnostycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów do badań diagnostycznych
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa materiałów do badań diagnostycznych w podziale na 19 części (pakiety)
Interne KennungEZ/516/415/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. poz. 2019 ze zm.) - Przetarg Nieograniczony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie zadania (części) oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - formularz cenowy - projekt umowy
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141642 Dränzubehör, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33169400 Chirurgische Sets, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 38423000 Druckmessgeräte, 33123200 Elektrokardiografen
5. Los
LosLOT-0023
TitelZADANIE 1
BeschreibungPreparat w aerozolu do utrwalania pobranych wymazów biologicznych… Osłona na głowicę USG z naturalnego lateksu…
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający dla każdej z części zamówienia (pakietów) odrębnie, dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w przypadkach uzasadnionych koniecznością zabezpieczenia w okresie obowiązywania umowy niemożliwych do przewidzenia wcześniej potrzeb Zamawiającego wynikających ze zwiększonego zużycia asortymentu niż przewidywana, dotyczących dostaw przedmiotu zamówienia. Realizując prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości dostarczanego asortymentu, w zakresie docelowej ilości nieprzekraczającej 60% zamówienia podstawowego, z zachowaniem cen i warunków udzielonego zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji po całkowitym zrealizowaniu ilości przewidzianych dla każdego z zadań w zakresie podstawowym, a Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć ten asortyment. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego zawarte w projekcie umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie wykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie skutkuje sporządzaniem aneksu do zawartej umowy.
LosLOT-0024
TitelZADANIE 2
BeschreibungStrzykawko-próbówka do pobierania krwi w systemie aspiracyjnym oraz próżniowym…
Interne Kennung2
LosLOT-0025
TitelZADANIE 3
BeschreibungNakłuwacz do pobierania krwi kapilarnej… Wapno sodowane o wysokiej chłonności CO2…
Interne Kennung3
LosLOT-0026
TitelZADANIE 4
BeschreibungPojemnik do transportu materiału histopatologicznego 15–20 ml… Pojemnik do transportu materiału histopatologicznego 30–40 ml… Szkiełko mikroskopowe podstawowe 76x26x1 mm…
Interne Kennung4
LosLOT-0027
TitelZADANIE 5
BeschreibungFiltry przeciwpyłowe góra/dół do pochłaniacza CO2… Wstępnie zapakowany pochłaniacz CO2 (12 szt.)…
Interne Kennung5
LosLOT-0028
TitelZADANIE 6
BeschreibungNieinwazyjny zestaw do pomiaru ciśnienia wewnątrzbrzusznego bez worka… Worek do godzinowej zbiórki moczu do tego pomiaru…
Interne Kennung6
LosLOT-0029
TitelZADANIE 7
BeschreibungZestaw pomiarowy spirometrii D-lite++ 2 m… Jednorazowa linia próbkująca do spirometrii, długość 2 m… Jednorazowa linia próbkująca do spirometrii, długość 6 m…
Interne Kennung7
LosLOT-0030
TitelZADANIE 8
BeschreibungBezpieczny pojemnik z formaliną 20 ml… Bezpieczny pojemnik z formaliną 60 ml… Sensor przepływu do kalorymetrii dla dorosłych i dzieci… Sensor przepływu do kalorymetrii dla noworodków… Elektroda ze stałym żelem z kablem DIN…
Interne Kennung8
LosLOT-0031
TitelZADANIE 9
BeschreibungElektroda neutralna niedzielona bez kabla dla dorosłych… Mikroelektroda igłowa prosta z wolframu…
Interne Kennung9
LosLOT-0032
TitelZADANIE 10
BeschreibungPapiery termiczne i rejestracyjne do EKG, USG, defibrylatorów i programatorów (pozycje 1–11)
Interne Kennung10
LosLOT-0033
TitelZADANIE 11
BeschreibungŻel przewodzący do badań EKG 250 ml… Żel przewodzący do badań USG 500 ml… Żel przewodzący do badań USG 5 l…
Interne Kennung11
LosLOT-0034
TitelZADANIE 12
BeschreibungSamoprzylepny czujnik pulsoksymetru 3–20 kg…
Interne Kennung12
LosLOT-0035
TitelZADANIE 13
BeschreibungŻel przewodzący/poślizgowy do endoskopii w tubie min. 142 g…
Interne Kennung13
LosLOT-0036
TitelZADANIE 14
BeschreibungŻel ścierny (abrazyjny) pod elektrody… Pasta klejąco-przewodząca do elektrod… Żel kontaktowy wysoko przewodzący do ENG/EMG… Medyczna pasta ścierna do przygotowania naskórka…
Interne Kennung14
LosLOT-0037
TitelZADANIE 15
BeschreibungElektroda igłowa koncentryczna EMG (25 szt./op.)… Para elektrod pierścieniowych EMG/NCS… Bipolarne elektrody stymulujące…
Interne Kennung15
LosLOT-0038
TitelZADANIE 16
BeschreibungElektroda EKG dla dorosłych okrągła 42 mm… Elektroda EKG dla dorosłych do Holtera… Elektroda EKG noworodkowa… Elektroda EKG pediatryczna… Elektrody EKG RTG/MRI dla dorosłych… Elektrody EKG RTG/MRI noworodkowe…
Interne Kennung16
LosLOT-0039
TitelZADANIE 17
BeschreibungCzujnik do przyklejania na czoło (OxiMax)… Czujnik OxiMAX z miedzianą osłoną Faraday’a… Czujnik OxiMAX dla noworodków do 5 kg… Elektroda dzielona powrotna zintegrowana z kablem… Elektroda do monitorowania BIS (Zipprep)…
Interne Kennung17
LosLOT-0040
TitelZADANIE 18
BeschreibungElektrody pediatryczne do defibrylacji Mindray BeneHeart D3/D6… Elektrody dla dorosłych/dzieci ≥25 kg do defibrylacji Mindray BeneHeart D3/D6…
Interne Kennung18
LosLOT-0041
TitelZADANIE 19
BeschreibungPaski z bibuły filtracyjnej (Test Schirmera)…
Interne Kennung19