2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie II., których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ. Pakiet 1 – Wiertarka do wyciągu wraz z wyposażeniem i akcesoriami – 2 szt. Pakiet 2 – Aparat USG wielofunkcyjny wraz z videobronchoskopem ultrasonograficznym, torem wizyjnym oraz wraz z wyposażeniem i akcesoriami – 1 szt. Pakiet 3 – Zestaw do diagnostyki słuchu (platforma do tympanometrii, urządzenie do potencjałów wywoływanych z pnia mózgu wraz z komputerem i oprogramowaniem) – 1 szt.
Interne Kennung: EZ/215/58/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie Art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 u
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Wiertarka do wyciągu wraz z wyposażeniem i akcesoriami – 2 szt.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Aparat USG wielofunkcyjny wraz z videobronchoskopem ultrasonograficznym, torem wizyjnym oraz wraz z wyposażeniem i akcesoriami – 1 szt.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Zestaw do diagnostyki słuchu (platforma do tympanometrii, urządzenie do potencjałów wywoływanych z pnia mózgu wraz z komputerem i oprogramowaniem) – 1 szt.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung