See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa materiałów/artykułów konferencyjnych oraz informacyjno – wystawienniczych
Beschreibung: • Krótki opis zamówienia. Przedmiotem zamówienia wykonanie i dostawa materiałów/artykułów konferencyjnych oraz informacyjno – wystawienniczych. • Szczegółowy opis zamówienia (rodzaj i ilość robót budowlanych, dostaw lub usług lub określenie zapotrzebowania i wymagań). Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie, personalizacja, konfekcjonowanie i dostawa materiałów oraz artykułów konferencyjnych, informacyjnych, promocyjnych i edukacyjnych na potrzeby Ministerstwa Infrastruktury – Sekretariatu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zamówienie obejmuje w szczególności dostawę artykułów przeznaczonych do wykorzystania podczas konferencji, wydarzeń informacyjnych, edukacyjnych i promocyjnych, wydarzeń dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego, wydarzeń plenerowych, sportowych i rowerowych, działań skierowanych do dzieci i młodzieży, stoisk oraz wydarzeń wystawienniczych. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie odpowiedniego znakowania materiałów, w szczególności poprzez nadruk, grawer, sublimację, sitodruk lub inną technikę odpowiednią dla danego rodzaju materiału, zgodnie z wymaganiami. Zamówienie obejmować będzie m.in. artykuły konferencyjne i biurowe, odzież i akcesoria sportowe, artykuły podróżne, artykuły promocyjne i użytkowe, artykuły rowerowe, artykuły odblaskowe, materiały edukacyjne dla dzieci, artykuły informacyjne i edukacyjne związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego, gadżety elektroniczne,
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse