2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava zařízení HK5 pro trvalý provoz - výměna plynových hořáků
Beschreibung: Předmětem je dodávka a výměna nových plynových hořáků pro HK5 vč. provedení souvisejících a navazujících úprav na zařízení Objednatele potřebných pro řádnou funkci Díla a dodávka a výměna stávajícího zařízení přívodu paliva (plynu) a jeho regulace vč. provedení demontáže stávajícího zařízení, jehož odstranění je potřebné k provedení výměny zařízení přívodu paliva a souvisejícího zařízení. Nedílnou součástí Díla je i demontáž stávajícího zařízení, jehož odstranění je potřebné jak k provedení výměny hořáků a souvisejícího zařízení včetně provedení zkoušek, tak i k provedení výměny přívodu a regulace plynu, vč. provedení všech zkoušek, uvedení do provozu a prokázání garantovaných parametrů Díla.
Interne Kennung: N006/24/V00032703
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51135100 Installation von Brennern
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změny jsou uvedeny v ZD část 3 - Návrh smlouvy, čl. 4, odst. 4.4. a) Změna termínu či doby realizace plnění z důvodů: • poruchy některé z navazujících technologií, • prodloužení termínů realizace akce, která je prováděna souběžně v místě plnění a ovlivňuje místo plnění prostorově, • provozních, technologických a kapacitních možností využití místního technického vybavení a manipulačních prostředků, jako součinnost Objednatele. b) Úpravu/rozšíření předmětu plnění z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti/kontrole provedené v rámci sjednaného plnění. c) Úpravu/změnu parametrů díla nebo prostorového řešení z důvodu úprav a změn na navazujících technologiích. d) Úpravu/změnu platebních podmínek z důvodu sjednaných víceprací či z důvodu uvedených výše.