2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba a provozování domu sociálních služeb - Liblín
Beschreibung: Předmětem koncese je vybudování nového zařízení sociálních služeb pro cílovou skupinu osob, tj. objekt pro seniory, osoby se zdravotním postižením, domov se zvláštním režimem, případně objekt pro odlehčovací služby (úlevová péče) včetně zajištění financování této stavby vybraným koncesionářem, dále uvedení zařízení do provozu a zajištění jeho následného provozování v souladu s platnými právními předpisy, dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, a to po dobu nejméně 20 let. Součástí koncesního řízení je zároveň převzetí stávajících klientů a zaměstnanců DSS Liblín vybraným koncesionářem. Záze zadávacího řízení jsou: a) fáze kvalifikační, b) fáze soutěžního dialogu, c) fáze nabídková. Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci ke koncesnímu řízení, včetně jejích příloh.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste, 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CN/74/CN/25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste, 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens