2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 2 sztuk autobusów miejskich standardowych, jednoczłonowych, niskopodłogowych zasilanych energią elektryczną (MINI)” w ramach przedsięwzięcie pn. „Zielony transport publiczny w Gminie Miasto Stargard: zakup 11 sztuk autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup 2 sztuk autobusów miejskich standardowych, jednoczłonowych, niskopodłogowych zasilanych energią elektryczną (MINI) o długości całkowitej w przedziale od 5,50m do 8,50m” w ramach przedsięwzięcie pn. „Zielony transport publiczny w Gminie Miasto Stargard: zakup 11 sztuk autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagań stanowi odpowiednio załącznik nr 8 do SWZ. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta musi obejmować całość zamówienia. 3. Zamawiający oświadcza, że uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej na realizację przedsięwzięcia pn. „Zielony transport publiczny w Gminie Miasto Stargard: zakup 11 sztuk autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania” 4. Na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy, jeżeli wykonawca nie złożył oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, podmiotowych środków dowodowych, innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu lub są one niekompletne lub zawierają błędy, zamawiający wzywa wykonawcę odpowiednio do ich złożenia, poprawienia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie z zastrzeżeniem art. 128 ust. 1 pkt 1 i 2 oraz ust. 3 ustawy. 5. Na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy, jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie z zastrzeżeniem art. 107 ust. 3 ustawy. 6. Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Podmiotowe środki dowodowe potwierdzające brak podstaw wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 8. Wykonawcy zagraniczni: Wykonawcy zagraniczni zgodnie z Rozdziałem VII SWZ. 9. Oferta oraz pozostałe dokumenty wchodzące w skład oferty tub składane wraz z ofertą opatrzone są kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 10. Wadium należy wnieść w wysokości: 90 000 zł (słownie: dziewięćdziesiąt tysięcy złotych), przed upływem terminu składania ofert. Decyduje moment wpływu środków do zamawiającego. 11. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 486277-2025
Interne Kennung: ZP- 5 /2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Postępowanie prowadzone jest w ramach realizacji: Umowa o objęcie przedsięwzięcia wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego nr 427/2024/Wn16/OA-tp/D – przedsięwzięcie pn. „Zielony transport publiczny w Gminie Miasto Stargard: zakup 11 sztuk autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania ”1 w ramach Inwestycji: G 1.3.2 Zeroemisyjny transport zbiorowy (autobusy) Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 3. Zamawiającym jest : Gmina Miasto Stargard NIP: 854-222-88-73 ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 17, 73-110 Stargard w imieniu i na rzecz którego działa jako pełnomocnik, o którym mowa w art. 37 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (w ramach pomocniczych działań zakupowych): Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji sp. z o.o. ul. Składowa 1, 73-110 Stargard. 4. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 32441100 Fernmessüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zakup 2 sztuk autobusów miejskich standardowych, jednoczłonowych, niskopodłogowych zasilanych energią elektryczną (MINI)” w ramach przedsięwzięcie pn. „Zielony transport publiczny w Gminie Miasto Stargard: zakup 11 sztuk autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup 2 sztuk autobusów miejskich standardowych, jednoczłonowych, niskopodłogowych zasilanych energią elektryczną (MINI) o długości całkowitej w przedziale od 5,50m do 8,50m” w ramach przedsięwzięcie pn. „Zielony transport publiczny w Gminie Miasto Stargard: zakup 11 sztuk autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania”