2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop advies en materieel gladheidsbestrijding
Beschreibung: De scope van de opdracht is het samen met de opdrachtgever voorbereiden van de gladheidsbestrijding, het leveren en onderhouden van het benodigd materieel en materiaal voor de gladheidsbestrijding en het ondersteunen bij de uitvoering van de gladheidsbestrijding. Om een versnipperde inkoop te voorkomen is gekozen voor een opgavegerichte aanpak. Buiten deze inkoop vallen: o Het leveren van zout en pekel; o Het coördineren en uitvoeren van gladheidsbestrijding; o Het beheer en onderhoud van de gemeentelijke wegdekmeetpunten; o Het leveren van Meteorologische ondersteuning. - Een nieuw gladheidsbestrijdingsplan (beleid en operationeel) opstellen en implementeren; - Levering/huur/lease etc. van vervangende wintermachines: gemeentelijke vloot van wintermachines actueel houden (operationeel, bedrijfszeker); - Routebegeleidingssystemen en voertuigtracking: implementeren, efficiënt en operationeel houden; - Kennisniveau medewerkers op peil brengen en houden; - Innovaties toepassen (aanjagen en benutten), opgaven zo duurzaam mogelijk invullen; - In samenwerking op een duurzame en integrale manier de gladheidsbestrijding jaarlijks realiseren; - Het realiseren van de duurzaamheidsopgave: 50% minder CO2 uitstoot en 50% circulair handelen in 2030; - Het maken van de aanzet richting de duurzaamheidsopgave: volledig klimaatneutraal en circulair handelen in 2050.
Interne Kennung: OGL 77-00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst, 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks, 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
572079-2026 - Competition
Netherlands – Winter-maintenance materials – Inkoop advies en materieel gladheidsbestrijding
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OGL 77-00
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44113910 Winter-maintenance materials
Additional classification (cpv): 34143000 Winter-maintenance vehicles, 50111000 Fleet management, repair and maintenance services, 79410000 Business and management consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OGL 77-00
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44113910 Materiales para la viabilidad invernal
Clasificación adicional (cpv): 34143000 Vehículos de vialidad invernal, 50111000 Servicios de administración, reparación y mantenimiento de parque de vehículos, 79410000 Servicios de consultoría comercial y en gestión
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1