See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja
Beschreibung: Predmet nabave su usluge katastarske izmjere i izrada elaborata katastarske izmjere temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2023. za 2024. godinu za područje više katastarskih općina – 12 grupa. Ukupna površina katastarskih općina iznosi 31929 hektara.
Interne Kennung: 1/24 Ev-V
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. BLATO dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. BLATO dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-1
Los: LOT-0002
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. Pluska i Jelsa dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. Pluska i Jelsa dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-2
Los: LOT-0003
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. dio HRVACE dio, SATRIĆ dio ZAGVOZD dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-3
Los: LOT-0004
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. CISTA dio, BIORINE dio, LOVREĆ dio DRAGANIĆ dio DELNICE dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na područjuk.o. CISTA dio, BIORINE dio, LOVREĆ dio DRAGANIĆ dio DELNICE dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-4
Los: LOT-0005
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. OPANCI dio, LOVREĆ dio HORVATI dio DONJI EMOVCI STARA LIPA dio VILIĆ SELO KUZMICA
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. OPANCI dio, LOVREĆ dio HORVATI dio DONJI EMOVCI STARA LIPA dio VILIĆ SELO KUZMICA
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-5
Los: LOT-0006
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. GROHOTE dio ĐURINIĆI dio KVARTE dio, STUDENCI dio KRASICA dio PREGRADA dio, VRBANEC dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. GROHOTE dio ĐURINIĆI dio KVARTE dio, STUDENCI dio KRASICA dio PREGRADA dio, VRBANEC dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-6
Los: LOT-0007
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. LOKVIČIĆ dio VISOČANE dio ISLAM LATINSKI dio STARIGRAD dio TRIBANJ dio TINJ dio MALJEVAC dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. LOKVIČIĆ dio VISOČANE dio ISLAM LATINSKI dio STARIGRAD dio TRIBANJ dio TINJ dio MALJEVAC dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-7
Los: LOT-0008
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. ČAPORICE dio, VEDRINE dio i KOŠUTE dio VIROVITICA dio, VIROVITICA GRAD dio, REZOVAC dio KOPRIVNIČKI BREGI dio, GLOGOVAC dio KRAPINA dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. ČAPORICE dio, VEDRINE dio i KOŠUTE dio VIROVITICA dio, VIROVITICA GRAD dio, REZOVAC dio KOPRIVNIČKI BREGI dio, GLOGOVAC dio KRAPINA dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-8
Los: LOT-0009
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. TRPANJ dio, DONJA VRUĆICA dio SEMELJCI dio TOMAŠANCI dio BRDOVEC dio, LADUČ dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. TRPANJ dio, DONJA VRUĆICA dio SEMELJCI dio TOMAŠANCI dio BRDOVEC dio, LADUČ dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-9
Los: LOT-0010
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. JASENAŠ dio DONJA PIŠTANA dio BEDENICA dio ŠKARIĆEVO RUŠEVO dio CVITOVIĆ dio MRZLO POLJE MREŽNIČKO dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. JASENAŠ dio DONJA PIŠTANA dio BEDENICA dio ŠKARIĆEVO RUŠEVO dio CVITOVIĆ dio MRZLO POLJE MREŽNIČKO dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-10
Los: LOT-0011
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. SIBINJ dio ORIOVAC dio BRODSKI STUPNIK dio, LOVČIĆ dio ADŽAMOVCI dio, BRĐANI dio KATUNI dio, ŽEŽEVICA dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. SIBINJ dio ORIOVAC dio BRODSKI STUPNIK dio, LOVČIĆ dio ADŽAMOVCI dio, BRĐANI dio KATUNI dio, ŽEŽEVICA dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-11
Los: LOT-0012
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. RADOVICA dio PEŠĆENICA dio BUKEVJE dio POZNANOVEC dio
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. RADOVICA dio RADOVICA dio PEŠĆENICA dio BUKEVJE dio POZNANOVEC dio
Interne Kennung: 1/24 Ev-V-12