572134-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung – Usługa obejmująca opracowanie graficzne, skład, redakcję, łamanie, korektę edytorską, druk i dostawę materiałów poligraficznych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa obejmująca opracowanie graficzne, skład, redakcję, łamanie, korektę edytorską, druk i dostawę materiałów poligraficznych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca opracowanie graficzne, skład, redakcję, łamanie, korektę edytorską, druk i dostawę materiałów poligraficznych w projekcie „Społeczna równowaga” realizowanym w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego.
Vorherige Bekanntmachung242188-2026
Interne KennungOZP.261.18.2026.PR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes, 22100000 Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter, 22462000 Werbeschriften, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca opracowanie graficzne, skład, redakcję, łamanie, korektę edytorską, druk i dostawę materiałów poligraficznych w projekcie „Społeczna równowaga” realizowanym w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.