2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst implementatie van een Facility Management Informatie systeem
Beschreibung: De Erasmushogeschool Brussel, ondersteunende dienst Infrastructuur en Facilitair Beheer, heeft de intentie om binnenkort over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst om een Facility Management Informatie Systeem (FMIS) te implementeren, men name om het facilitair beheer en de interne dienstverlening te optimaliseren.
Interne Kennung: JUR/2026/FMIS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JUR/2026/FMIS - 1
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 1