2. Verfahren
Verfahren
Titel: Juostinių bibliotekų quantum Scalar i6000 techninės įrangos garantinis aptarnavimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija) siekia įsigyti juostinių bibliotekų Quantum Scalar i6000 techninės įrangos garantinį / techninį aptarnavimą, apimantį gedimų diagnostiką ir šalinimą (įskaitant sugedusių dalių keitimą naujomis) ir neatsiejamos programinės įrangos palaikymą.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen, 50312110 Wartung von Zentralrechnern, 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen, 50324100 Systemwartung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. IT techninės įrangos garantinė priežiūra (pirkimo objektas susijęs su nacionaliniu saugumu)
Interne Kennung: 1