572170-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Rekonstrukce skipové věže bývalého dolu František v Horní Suché -1 Etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce skipové věže bývalého dolu František v Horní Suché -1 Etapa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na zhotovitele stavby Rekonstrukce skipové věže bývalého dolu František v Horní Suché -1 etapa v rozsahu dle technické dokumentace včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zhotovenou osobou citovanou v čl. 1 odst. 3 této zadávací dokumentace (Technická dokumentace a neoceněný výkaz výměr tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Interne KennungP26V00003742
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
LosLOT-0001