572187-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego do pracowni szkół Powiatu Płockiego w ramach projektu „Nowoczesna infrastruktura w edukacji zawodowej w powiecie płockim"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego do pracowni szkół Powiatu Płockiego w ramach projektu „Nowoczesna infrastruktura w edukacji zawodowej w powiecie płockim"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Dostawa sprzętu komputerowego do pracowni szkół Powiatu Płockiego” w ramach projektu „Nowoczesna infrastruktura w edukacji zawodowej w powiecie płockim” w tym: Część 1. Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie oraz Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Część 2. Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie oraz Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie oraz Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia