57219-2026 - Ergebnis
Tschechien – Toner für Fotokopierer – Dynamický nákupní systém na dodávky originálních a dodávky alternativních spotřebních materiálů pro stávající tiskárny a kopírovací stroje na období let 2024-2032
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky originálních a dodávky alternativních spotřebních materiálů pro stávající tiskárny a kopírovací stroje na období let 2024-2032
BeschreibungDodávky originálních a dodávky alternativních spotřebních materiálů pro stávající tiskárny a kopírovací stroje
Interne KennungMV- 26145-3/VZ-2024
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125120 Toner für Fotokopierer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125100 Tonerpatronen, 30125130 Toner für Datenverarbeitungs-, Forschungs- und Dokumentationszentren, 30192113 Tonerkassetten, 30192300 Farbbänder, 30192320 Druckerbänder, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelOriginální spotřební materiál
BeschreibungDodávky originálních spotřebních materiálů pro stávající tiskárny a kopírovací stroje.
Interne KennungČást I.
LosLOT-0002
TitelAlternativní spotřební materiál
BeschreibungDodávky alternativních spotřebních materiálů pro stávající tiskárny a kopírovací stroje.
Interne KennungČást II.