See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – postępowanie 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla Centrum Nowych Technologii UW: część I: moduł stereotaktyczny część II: system do anestezji wziewnej część III: zestaw pomp infuzyjnych część IV: sterylizator narzędzi chirurgicznych część V: koncentrator tlenu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: moduł stereotaktyczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennung: część I
Los: LOT-0002
Titel: system do anestezji wziewnej
Interne Kennung: część II
Haupteinstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Los: LOT-0003
Titel: zestaw pomp infuzyjnych
Interne Kennung: część III
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0004
Titel: sterylizator narzędzi chirurgicznych
Interne Kennung: część IV
Haupteinstufung (cpv): 33191100 Sterilisationsapparate
Los: LOT-0005
Titel: koncentrator tlenu
Interne Kennung: część V
572190-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162100 Operating-theatre devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: moduł stereotaktyczny
Internal identifier: część I
Lot: LOT-0002
Title: system do anestezji wziewnej
Internal identifier: część II
Main classification (cpv): 33172100 Anaesthesia devices
Lot: LOT-0003
Title: zestaw pomp infuzyjnych
Internal identifier: część III
Main classification (cpv): 33194110 Infusion pumps
Lot: LOT-0004
Internal identifier: część IV
Main classification (cpv): 33191100 Steriliser
Lot: LOT-0005
Title: koncentrator tlenu
Internal identifier: część V