2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0118 - M&I Ziekten en Plagen
Beschreibung: AI 2026-0118 - M&I Ziekten en Plagen Aanbesteding voor een Raamovereenkomst met drie percelen: •Perceel 1: Monitoring en Inspectie en Advies en Begeleiding van Aziatische duizendknoop* •Perceel 2: Monitoring en Inspectie Iepziekte •Perceel 3: Monitoring en Inspectie Eikenprocessierups De aanbesteding resulteert in een Raamovereenkomst voor elk perceel met een initiële looptijd van twee jaar en de mogelijkheid voor Opdrachtgever om deze tweemaal met één jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is in de loop van Q1 2027. * Gemeente Amsterdam voert sinds 2019 een programmatische aanpak uit voor de beheersing van Aziatische duizendknoop (hierna: ADK) binnen de openbare ruimte. Onder ADK worden verstaan: •Japanse duizendknoop (Reynoutria japonica); •Boheemse duizendknoop (Reynoutria ×bohemica); •Sachalinse duizendknoop (Reynoutria sachalinensis). Het programma werd in vorige aanbestedingen programma Japanse duizendknoop genoemd. Inmiddels wordt binnen het programma en deze aanbesteding aangesloten bij de bredere benaming ADK.
Interne Kennung: AI 2026-0118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Monitoring en Inspectie en Advies en Begeleiding van Aziatische duizendknoop
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Monitoring en Inspectie Iepziekte
Beschreibung: AI 2026-0118 - M&I Ziekten en Plagen Perceel 2: Monitoring en Inspectie Iepziekte
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Monitoring en Inspectie Eikenprocessierups
Beschreibung: AI 2026-0118 - M&I Ziekten en Plagen Perceel 3: Monitoring en Inspectie Eikenprocessierups
Interne Kennung: 3