572221-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Bodenverschmutzung – Raamovereenkomst advies milieukundige bodemdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst advies milieukundige bodemdiensten
BeschreibungDe gemeente Utrecht wil zes raamovereenkomsten afsluiten voor milieukundige bodemdiensten die zijn onderverdeeld in drie percelen, te weten: landbodemonderzoek, waterbodemonderzoek en partijkeuringen. Zie Aanmeldingsleidraad
Interne Kennung2025SB769
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90732000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Bodenverschmutzung
5. Los
LosLOT-0001
TitelLandbodemonderzoek
BeschreibungDe gemeente Utrecht wil vier raamovereenkomsten afsluiten voor milieukundige bodemdiensten t.b.v. landbodemonderzoek. Zie Aanmeldingsleidraad
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie verlengingsopties
LosLOT-0002
TitelWaterbodemonderzoek
BeschreibungDe gemeente Utrecht wil één raamovereenkomst afsluiten voor milieukundige bodemdiensten t.b.v. waterbodemonderzoek. Zie Aanmeldingsleidraad
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPartijkeuringen
BeschreibungDe gemeente Utrecht wil één raamovereenkomst afsluiten voor milieukundige bodemdiensten t.b.v. partijkeuringen. Zie Aanmeldingsleidraad.
Interne Kennung3
572221-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios relacionados con la contaminación del suelo – Raamovereenkomst advies milieukundige bodemdiensten
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno2025SB769
Tipo de procedimientoRestringido
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90732000 Servicios relacionados con la contaminación del suelo
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloLandbodemonderzoek
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesZie verlengingsopties
LoteLOT-0002
TítuloWaterbodemonderzoek
Identificador interno2
LoteLOT-0003
TítuloPartijkeuringen
Identificador interno3