572224-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Werkzeug – Aanschaf en levering van gereedschappen, nachtkijkers, verrekijkers en zaklantaarns
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanschaf en levering van gereedschappen, nachtkijkers, verrekijkers en zaklantaarns
BeschreibungDe NVWA heeft behoefte aan een servicegerichte Leverancier voor de aanschaf en Levering van gereedschappen, nachtkijkers, verrekijkers en zaklantaarns. De NVWA is namelijk belast met het toezicht op en de controle van consumentenproducten. Voor deze werkzaamheden zijn diverse gereedschappen, nachtkijkers, verrekijkers en zaklantaarns benodigd. € 620.000,-
Interne Kennung202501033
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38624000 Optische Hilfen, 38631000 Ferngläser, 38632000 Nachtferngläser, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44316400 Metallwaren, 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38624000 Optische Hilfen, 38631000 Ferngläser, 38632000 Nachtferngläser, 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44316400 Metallwaren, 44511000 Handwerkzeug
Optionen
Beschreibung der OptionenDe NVWA is voornemens een Overeenkomst te sluiten met een initiële looptijd van 3 jaar en een éénzijdig door de NVWA uit te oefenen optie tot verlenging van maximaal 12 maanden. De totale duur, inclusief de verlengingstermijn, bedraagt hiermee maximaal 4 jaar.