See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Chrzanowskiego w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2027r.
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Chrzanowskiego w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2027r . Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na : - odśnieżaniu jezdni, - usuwaniu śliskości zimowej ( gołoledzi), - sprzątaniu i zamiataniu ulic po okresie zimowym. Wykaz dróg/ulic, zakres zimowego utrzymania dróg, wykaz pozimowego oczyszczania dróg i standardy zimowego utrzymania dróg w poszczególnych sektorach zawierają załączniki nr: 1a - 1e, 2a- 2e, 3a -3e, 7 do niniejszej specyfikacji. U W A G A: Przy odśnieżaniu śnieg należy usuwać w taki sposób, aby pryzmy powstające na poboczu nie stwarzały zagrożenia dla ruchu kołowego. Zabrania się składowania śniegu w rejonie skrzyżowań i zakrętów. Zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych w ramach jednego postępowania o udzielenie zamówienia. Części zamówienia stanowią sektory od I do V: Sektor I obejmuje drogi powiatowe w Gminie Chrzanów (zał. nr 1a) – dł. 49,81 km Sektor II obejmuje drogi powiatowe w Gminie Libiąż (zał. nr 1b) - dł. 40,21 km Sektor III obejmuje drogi powiatowe w Gminie Babice (zał. nr 1c) - dł. 34,28 km Sektor IV obejmuje drogi powiatowe w Gminie Trzebinia (zał. nr 1d) –dł.70,09 km Sektor V obejmuje drogi powiatowe w Gminie Alwernia (zał. nr 1e) – dł. 30,58 km Zamówienie obejmuje również usługi polegające na pozimowym oczyszczeniu jezdni, przykrawędziowo o szerokości 1 m, koryt wzdłuż ulic oraz oczyszczeniu chodników wraz z zebraniem, odwozem i utylizacją zmiotek z terenu Gminy …….., zgodnie z przedłożoną ofertą na dany sektor . Każdy Wykonawca może złożyć oferty na jeden lub więcej sektorów ( oferta na każdy sektor oddzielnie) pod warunkiem posiadania wymaganego minimum sprzętowego oddzielnie na każdy sektor.
Interne Kennung: ZP.3223.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sektor I - Gmina Chrzanów
Beschreibung: Sektor I obejmuje drogi powiatowe w Gminie Chrzanów (zał. nr 1a) – dł. 49,81 km
Interne Kennung: ZP.3223.11.2024/I
Los: LOT-0002
Titel: Sektor II - Gmina Libiąż
Beschreibung: Sektor II obejmuje drogi powiatowe w Gminie Libiąż (zał. nr 1b) - dł. 40,21 km
Interne Kennung: ZP.3223.11.2024/II
Los: LOT-0003
Titel: Sektor III - Gmina Babice
Beschreibung: Sektor III obejmuje drogi powiatowe w Gminie Babice (zał. nr 1c) - dł. 34,28 km
Interne Kennung: ZP.3223.11.2024/III
Los: LOT-0004
Titel: Sektor IV - Gmina Trzebinia
Beschreibung: Sektor IV obejmuje drogi powiatowe w Gminie Trzebinia (zał. nr 1d) –dł.70,09 km
Interne Kennung: ZP.3223.11.2024/IV
Los: LOT-0005
Titel: Sektor V - Gmina Alwernia
Beschreibung: Sektor V obejmuje drogi powiatowe w Gminie Alwernia (zał. nr 1e) – dł. 30,58 km
Interne Kennung: ZP.3223.11.2024/V