See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarjouspyyntö Haaga-Helia ammattikorkeakoulu Oy, RestoCampin siivouspalvelut vuosille 2026–2030
Beschreibung: Kohdekierros järjestetään opastetusti 04.06.2026 klo 09.00. Kohdekierrokselle osallistuminen on pakollista, jotta palveluntuottaja voi jättää tarjouksen siivouspalveluista. Kohdekierrokselle ilmoittautuminen tulee suorittaa viimeistään 03.06.2026 klo. 16:00mennessä osoitteeseen timo.kemppainen@hankintapartners.fi Hankinnan kohteena on Haaga-Helia ammattikorkeakoulu Oy:n RestoCampin (Triplankauppakeskus, Helsinki 5. krs) siivouspalveluiden toteutus vuosille 2026–2030. Palveluiden aloitus on 1.8.2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-049893-LOT-0001