See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REACTICI DE LABORATOR
Beschreibung: FURNIZARE REACTIVI DE LABORATOR
Interne Kennung: 10692/04.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Benzi pentru reactia oxidazei ( flacon cu 100 benzi)
Beschreibung: Benzi pentru reactia oxidazei ( flacon cu 100 benzi)=Cantitatile minime= 1 fl. si maxime= 6 fl. estimate sunt conf. Specificatiilor tehnice +tabel nr.10692
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Reactiv Kovacs (reacţia indol) fl. 250 ml
Beschreibung: Reactiv Kovacs (reacţia indol) fl. 250 ml=Cantitatile minime= 1 fl. si maxime= 6 fl. estimate sunt conf. Specificatiilor tehnice +tabel nr.10692
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Trusa coloratie Gram Hucker (cu safranina)
Beschreibung: Trusa coloratie Gram Hucker (cu safranina) =Cantitatile minime= 1 trusa si maxime= 6 truse estimate sunt conf. Specificatiilor tehnice +tabel nr.10692
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Trusa coloratie Albastru Metilen 3% 1L
Beschreibung: Trusa coloratie Albastru Metilen 3% 1L =Cantitatile minime= 1kit si maxime= 6 kit estimate sunt conf. Specificatiilor tehnice +tabel nr.10692
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: PACHET Medii de cultura gata turnate in placi, microcomprimate pentru antibiograma si tulpini de referinta
Beschreibung: PACHET Medii de cultura gata turnate in placi, microcomprimate pentru antibiograma si tulpini de referinta. Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: PACHET Truse de identificare
Beschreibung: PACHET Truse de identificare. Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: PACHET Seruri de aglutinare
Beschreibung: PACHET Seruri de aglutinare. Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: PACHET Medii de cultura
Beschreibung: PACHET Medii de cultura. Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: PACHET Teste CMI
Beschreibung: PACHET Teste CMI. Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Standard MC FARLAND 0.5
Beschreibung: Standard MC FARLAND 0.5=Cantitatile minime= 1buc. si maxime= 6 buc. estimate sunt conf. Specificatiilor tehnice +tabel nr.10692
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Trusa identificare fungi (30 teste/kit)
Beschreibung: Trusa identificare fungi (30 teste/kit)=Cantitatile minime= 1 kit. si maxime= 12 kit. estimate sunt conf. Specificatiilor tehnice +tabel nr.10692
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat de electroforeza Sebia Hydrasys2 Scan
Beschreibung: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat de electroforeza Sebia Hydrasys2 Scan. Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat de ioni EasyLyte Na+/K+
Beschreibung: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat de ioni EasyLyte Na+/K+ .Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: PACHET Reactivi compatibili cu sistemul automat multiparametric de imunodetectie metoda ELFA- VIDAS 3
Beschreibung: PACHET Reactivi compatibili cu sistemul automat multiparametric de imunodetectie metoda ELFA- VIDAS 3. Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat pentru biochimie si microscopie urinara URIT 1680
Beschreibung: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat pentru biochimie si microscopie urinara URIT 1680. Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat de biochimie COBAS c 311
Beschreibung: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat de biochimie COBAS c 311. Cantitatile care formeaza acest pachet sunt detaliate in Specificatii tehnice +tabel nr. 10692. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Stripuri urinare cu 13 parametrii (100 benzi)7
Beschreibung: Stripuri urinare cu 13 parametrii (100 benzi)7)=Cantitatile minime= 1 cut. si maxime= 240 cut. estimate sunt conf. Specificatiilor tehnice +tabel nr.10692
Interne Kennung: 17