572302-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Versicherungen – ZAVAROVANJE OSEB, PREMOŽENJA IN PREMOŽENJSKIH INTERESOV MESTNE OBČINE CELJE (MOC) IN PRAVNIH OSEB, KATERIH USTANOVITELJICA JE MOC IN DRUGIH PRAVNIH OSEB V KATERIH IMA MOC PREVLADUJOČ VPLIV PRI UPRAVLJANJU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAVAROVANJE OSEB, PREMOŽENJA IN PREMOŽENJSKIH INTERESOV MESTNE OBČINE CELJE (MOC) IN PRAVNIH OSEB, KATERIH USTANOVITELJICA JE MOC IN DRUGIH PRAVNIH OSEB V KATERIH IMA MOC PREVLADUJOČ VPLIV PRI UPRAVLJANJU
Beschreibung: ZAVAROVANJE OSEB, PREMOŽENJA IN PREMOŽENJSKIH INTERESOV MESTNE OBČINE CELJE (MOC) IN PRAVNIH OSEB, KATERIH USTANOVITELJICA JE MOC IN DRUGIH PRAVNIH OSEB V KATERIH IMA MOC PREVLADUJOČ VPLIV PRI UPRAVLJANJU
Interne Kennung: JN-78268
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAVAROVANJE OSEB, PREMOŽENJA IN PREMOŽENJSKIH INTERESOV
Beschreibung: ZAVAROVANJE OSEB, PREMOŽENJA IN PREMOŽENJSKIH INTERESOV
Interne Kennung: 527351
Los: LOT-0002
Titel: DODATNO ZAVAROVANJE ODGOVORNOSTI (EXCESS ZAVAROVALNO KRITJE
Beschreibung: ZAVAROVANJE ODGOVORNOSTI (EXCESS POLICA)
Interne Kennung: 527352
Los: LOT-0003
Titel: KIBERNETSKO ZAVAROVANJE
Beschreibung: KIBERNETSKO ZAVAROVANJE
Interne Kennung: 527353