2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ondersteuning bij uitvoering RES
Beschreibung: De Regionale Energiestrategie (RES) is een landelijke opgave die voortkomt uit het Klimaatakkoord. Nederland is daarvoor ingedeeld in dertig ‘RES-regio’s’ waarin gemeenten, provincie, waterschappen, netbeheerders, bedrijfsleven, maatschappelijke organisaties en inwoners samenwerken aan een duurzame energievoorziening. In Noord-Holland werken de decentrale overheden (44 gemeenten, 3 waterschappen en de provincie) met diverse partijen samen aan de uitvoering van de RES. Noord-Holland kent 2 RES-regio’s: Noord-Holland Noord en Noord-Holland Zuid. Vanuit diverse RES-partners is aangegeven dat de ondersteuningsbehoefte bij de uitvoering van de RES aan het veranderen is. De werkzaamheden verschuiven van beleidsvorming naar uitvoering en er lijkt een toenemende behoefte te ontstaan aan capaciteitsondersteuning binnen de (gemeentelijke) organisatie. Het gaat om behoefte aan specifieke expertises, projectleiding, omgevingsmanagement of procesbegeleiding. Initiële contractduur 1 jaar en 10 maanden, mogelijke verlenging 3 maal 1 jaar
Interne Kennung: 2413372
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ondersteuning bij uitvoering RES
Beschreibung: Er is 1 perceel, gelijk aan de hoofdopdracht Gelijk aan de hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een herzieningsclausule is van toepassing, zie inschrijvingsleidraad.
572305-2026 - Resultaat
Nederland – Advies inzake efficiënt energiegebruik – Raamovereenkomst ondersteuning bij uitvoering RES
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2413372
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
Aanvullende classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ondersteuning bij uitvoering RES
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten, 79100000 Juridische dienstverlening, 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
Opties: