2. Verfahren
Verfahren
Titel: Antimycotica
Beschreibung: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van antimycotica voor een periode van één jaar en driemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens één jaar.
Interne Kennung: PPP09K-4137/6336/AZD_26_217H
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fluconazole caps
Beschreibung: Fluconazole caps
Interne Kennung: AZD_26_217_1
Los: LOT-0002
Titel: Isavuconazole co
Beschreibung: Isavuconazole co
Interne Kennung: AZD_26_217H 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Voriconazole co
Beschreibung: Voriconazole co
Interne Kennung: AZD_26_217H 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Posaconazole co
Beschreibung: Posaconazole co
Interne Kennung: AZD_26_217_4
Los: LOT-0005
Titel: Fluconazole IV
Beschreibung: Fluconazole IV
Interne Kennung: AZD_26_217H 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Voriconazole IV
Beschreibung: Voriconazole IV
Interne Kennung: AZD_26_217H 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Anidulafungine IV
Beschreibung: Anidulafungine IV
Interne Kennung: AZD_26_217H 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Caspofungine IV
Beschreibung: Caspofungine IV
Interne Kennung: AZD_26_217H 8_8
Los: LOT-0009
Titel: Isavuconazol IV
Beschreibung: Isavuconazol IV
Interne Kennung: AZD_26_217_9
Los: LOT-0010
Titel: Posaconazole IV
Beschreibung: Posaconazole IV
Interne Kennung: AZD_26_217H_10
Los: LOT-0011
Titel: Amfotericine B IV
Beschreibung: Amfotericine B IV
Interne Kennung: AZD_26_217H_11
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP09K-4137/6336/AZD_26_217H
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33651200 Antimycotica voor systemisch gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Fluconazole caps
Interne identificatiecode: AZD_26_217_1
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Isavuconazole co
Interne identificatiecode: AZD_26_217H 2_2
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Voriconazole co
Interne identificatiecode: AZD_26_217H 3_3
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Posaconazole co
Interne identificatiecode: AZD_26_217_4
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Fluconazole IV
Interne identificatiecode: AZD_26_217H 5_5
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: Voriconazole IV
Interne identificatiecode: AZD_26_217H 6_6
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: Anidulafungine IV
Interne identificatiecode: AZD_26_217H 7_7
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: Caspofungine IV
Interne identificatiecode: AZD_26_217H 8_8
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: Isavuconazol IV
Interne identificatiecode: AZD_26_217_9
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: Posaconazole IV
Interne identificatiecode: AZD_26_217H_10
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: Amfotericine B IV
Interne identificatiecode: AZD_26_217H_11