See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kardiologicznego w tym cewników diagnostycznych,ablacyjnych i sprzętu do zabiegów elektrofizjologicznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kardiologicznego w tym cewników diagnostycznych, ablacyjnych i sprzętu do zabiegów elektrofizjologicznych.
Interne Kennung: TZ.383.62.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa cewników ablacyjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cewników ablacyjnych. 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji ( art. 441 ustawy Pzp), tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych, pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy .
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa elektrod diagnostycznych, przedłużaczy, introduktorów, igieł do punkcji transseptalnej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrod diagnostycznych, przedłużaczy, introduktorów, igieł do punkcji transseptalnej 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa cewników oraz elektrod ablacyjnych, przedłużaczy, łączników .
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cewników oraz elektrod ablacyjnych, przedłużaczy, łączników 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa elektrod diagnostycznych oraz przedłużaczy multipolarnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrod diagnostycznych oraz przedłużaczy multipolarnych. 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/4 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 4