2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud OVL Vaals 2026-2029
Beschreibung: Onderhoud Openbare Verlichting Correctief en preventief onderhoud van ca. 2050 verlichtingsobjecten, inclusief afhandelen van schades en leveren onderhoudsmanagementsysteem.
Interne Kennung: 2064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Correctief en preventief onderhoud van de openbare verlichting, inclusief afhandelen schades en leveren onderhoudsmanagementsysteem. Areaal OVL bestaat uit ca. 2050 verlichtingsobjecten.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
572373-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van straatverlichting – Onderhoud OVL Vaals 2026-2029
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud OVL Vaals 2026-2029
Interne identificatiecode: 2064
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten