See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług publicznych w ramach realizacji projektu „Cyfryzacja w Gminie Rakszawa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-usług publicznych w ramach realizacji projektu „Cyfryzacja w Gminie Rakszawa”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu pomiaru środowiska
Beschreibung: System pomiarowy środowiska – stacja pomiarowa – sprzęt – 3 szt. 2. System pomiarowy środowiska – licencja oprogramowania – 1 szt. 3. System pomiarowy środowiska: Szkolenie z obsługi panelu analityczno-administracyjnego oraz usługi asysty stanowiskowej – 8 godz. Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.