572399-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa średniego fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych