See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynik postępowania przeprowadzonego w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne, w zakresie: urologia - hospitalizacja (w tym: urologia - hospitalizacja - pakiet onkologiczny).
Beschreibung: Ogłoszenie o wyniku postępowania przeprowadzonego w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne, w zakresie: urologia – hospitalizacja (w tym: urologia – hospitalizacja – pakiet onkologiczny) na obszarze powiatów: choszczeńskiego, goleniowskiego, gryfickiego, gryfińskiego, kamieńskiego, łobeskiego, myśliborskiego, polickiego, pyrzyckiego i stargardzkiego oraz miast Szczecin i Świnoujście, od dnia 01.01.2024 r.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leczenie szpitalne w zakresie: urologia - hospitalizacja (w tym: urologia - hospitalizacja - pakiet onkologiczny).