2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do lokali/obiektów użytkowych przez Pocztę Polską S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do lokali/obiektów użytkowanych przez Zamawiającego w grupach taryfowych B, C i G w ilości ok. 3952 punktów dla potrzeb Zamawiającego, jako odbiorcy końcowego, zgodnie ze wskazanymi w Załączniku nr 2 do Umowy adresami, numerami punktów poboru energii (PPE) i wolumenem.
Interne Kennung: BZ.26.417.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.; zwanej dalej „PZP”), prowadzone jest w celu ustanowienia dynamicznego systemu zakupów (zwanego dalej „DSZ”) na postawie art. 391 PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do lokali/obiektów użytkowanych przez Zamawiającego w grupach taryfowych B, C i G w ilości ok. 3 952 punktów dla potrzeb Zamawiającego, jako odbiorcy końcowego, zgodnie ze wskazanymi w Załączniku nr 2 do Umowy adresami, numerami punktów poboru energii (PPE) i wolumenem w okresie od 1.01.2027 do 31.12.2027 r.