2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie oraz świadczenie usługi udostępniania i atik dla licencjonowanego oprogramowania ODPN (Obsługa Dotacji dla Placówek Niepublicznych)
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie oraz świadczenie usługi udostępniania i atik dla licencjonowanego oprogramowania ODPN (Obsługa Dotacji dla Placówek Niepublicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zawarta umowa wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 517677-2026
Interne Kennung: OR-10.271.70.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie oraz świadczenie usługi udostępniania i atik dla licencjonowanego oprogramowania ODPN (Obsługa Dotacji dla Placówek Niepublicznych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zawarta umowa wraz z załącznikami.