See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en herstellingen van individuele en collectieve technische installaties
Beschreibung: De raamovereenkomst houdt onderstaand onderhoud en herstellingen in in ca. 2000 woningen in Lokeren, Waasmunster en Moerbeke: Onderhoud en herstellingen aan individuele verwarmingstoestellen zowel op gas, elektriciteit als mazout. Onderhoud en herstellingen aan collectieve verwarmingstoestellen op gas Onderhoud en herstellingen aan individuele ventilatiesystemen Onderhoud en herstellingen aan collectieve ventilatiesystemen
Interne Kennung: PPP0MP-893/6058/2026/155
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: individuele verwarmings- en ventilatie-installaties
Beschreibung: individuele verwarmings- en ventilatie-installaties
Interne Kennung: 2026/155_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: collectieve verwarmings- en ventilatie-installaties
Beschreibung: collectieve verwarmings- en ventilatie-installaties
Interne Kennung: 2026/155_2