572467-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Gase – Oxigen medicinal
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oxigen medicinal
Beschreibung: Achizitia de Oxigen medicinal: 1.1 Oxigen medicinal lichid 1.2 Servicii de închiriere echipamente stocare și vaporizare oxigen medicinal lichefiat 1.3 Servicii de transmitere la distanță a datelor privind cantitatea de oxigen lichid 1.4 Oxigen medicinal comprimat în butelii de 50 l fără regulator de presiune integrat 1.5 Oxigen medicinal comprimat în butelii de 10 l cu și fără regulator de presiune integrat 1.6 Oxigen medicinal comprimat în butelii de 8 l cu regulator de presiune integrat 1.7 Oxigen medicinal comprimat în butelii de 5 l cu și fără regulator de presiune integrat 1.8 Oxigen medicinal comprimat în butelii de 2 l cu regulator de presiune integrat 1.9 Tarif închiriere butelii oxigen 1.10 Tarif de închiriere butelii oxigen cu reductor integrat Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: x
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitia de Oxigen medicinal: 1. Oxigen medicinal 1.1 Oxigen medicinal lichid 1.2 Servicii de închiriere echipamente stocare și vaporizare oxigen medicinal lichefiat 1.3 Servicii de transmitere la distanță a datelor privind cantitatea de oxigen lichid 1.4 Oxigen medicinal comprimat în butelii de 50 l 1.5 Oxigen medicinal comprimat în butelii de 10 l cu și fără regulator de presiune integrat 1.6 Oxigen medicinal comprimat în butelii de 5 l cu regulator de presiune integrat 1.7 Oxigen medicinal comprimat în butelii de 2 l cu regulator de presiune integrat 1.8 Tarif închiriere butelii oxigen 1.9 Tarif închiriere butelii oxigen cu reductor integrat Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru se regasesc in Caietul de sarcini, secțiunea III din Documentatia standardizata privind achizitia de Oxigen medicinal. Cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent se regasesc in Caietul de sarcini, secțiunea III din Documentatia standardizata privind achizitia de Oxigen medicinal.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231223 Mit der Gasversorgung verbundene Arbeiten, 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste