572474-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Katheter – Különféle katéterek beszerzése 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Különféle katéterek beszerzése 2026
Beschreibung: Különféle katéterek beszerzése 24 hónapra 13. ajánlati részben a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház, illetve a városi kórházak részére az ajánlati részekben megadott mennyiségek szerint. Edelényi Koch Róbert Kórház és Rendelőintézet, 3780 Edelény, Dankó Pista út 80. Kazincbarcikai Kórház, 3700 Kazincbarcika, Május 1 út 56. Ózdi Almási Balogh Pál Kórház, 3600 Ózd Béke utca 1-3. Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház, 3980 Sátoraljaújhely, Mártírok útja 9. részére. 1. Dialysis / apheresis katéter szettek 240 db 2. Port katéter szettek konszignációs raktár üzemeltetésével 90 db 3. Koraszülött és gyermekellátás katéterei 575 db 4. Intraortikus ballonkatéter szett konszignációs raktár üzemeltetésével 6 db 5. Embolectómiás katéterek 473 db 6. Endourológiai katéterek 2787 db 7. Nephrostómiás katéterek 831 db 8. Általános katéterek 75826 db 9. Trokár katéterek 350 db 10. Leszívó katéterek 159225 db 11. Külső drenázs készlet konszignációs raktár üzemeltetésével 40 db 12. Idegsebészeti katéterek konszignációs raktár üzemeltetésével 31db 13. Antibiotikum tartalmú idegsebészeti katéterek konszignációs raktár üzemeltetésével 32 db
Interne Kennung: EKR000651192026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dialysis / apheresis katéter szettek
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. 1. ajánlati rész: Dialysis / apheresis katéter szettek 12 tételsorban összesen 240 db/24 hó mennyiségben
Interne Kennung: EKR000651192026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az Intézet - a betegellátás változásából adódóan - az esetleges módosítás miatt, a termékcsoportoknál a volumenváltoztatás jogát + 30 % mértékig fenntartja. Az opció alkalmazására a szerződés időtartama alatt van lehetősége Ajánlatkérőnek az ajánlatban vállalt ajánlati áron és feltételek figyelembevételével, az alapmennyiség kimerülése után. Az opciós mennyiség lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget. Az opció igénybevétele esetén annak felhasználásának feltételei megegyeznek az alapmennyiség lehívásának feltételeivel. Azon esetben, ahol több tételsor többféle termék szerepel a szerződésben minden esetben (minden termék vonatkozásában) arányosan maximum 30% opció érvényesíthető.
Los: LOT-0002
Titel: Port katéter szettek konszignációs raktár üzemelt.
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. 2. ajánlati rész: Port katéter szettek konszignációs raktár üzemeltetésével 4 tételsorban, összesen 90 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/2
Los: LOT-0003
Titel: Koraszülött és gyermekellátás katéterei
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. 3. ajánlati rész: Koraszülött és gyermekellátás katéterei 11 tételsorban összesen 575 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/3
Los: LOT-0004
Titel: Intraortikus ballonkatéter szett konszi. rakt. üz.
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. 4. ajánlati rész: Intraortikus ballonkatéter szett konszignációs raktár üzemeltetésével 2 tételsorban összesen 6 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/4
Los: LOT-0005
Titel: Embolectómiás katéterek
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház és a Sátoraljaújhelyi Erzsébet kórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. Lenti mennyiség valamennyi Ajánlatkérőre együttesen vonatkozik. A részletes, Ajánlatkérők szerinti mennyiséget a részletező ártáblázat tartalmazza. 5. ajánlati rész: Embolectómiás katéterek 10 tételsorban összesen 473 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/5
Los: LOT-0006
Titel: Endourológiai katéterek
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. 6. ajánlati rész: Endourológiai katéterek 22 tételsorban összesen 2787 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/6
Los: LOT-0007
Titel: Nephrostómiás katéterek
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. 7. ajánlati rész: Nephrostómiás katéterek 3 tételsorban összesen 831 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/7
Los: LOT-0008
Titel: Általános katéterek
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház, az Edelényi Koch Róbert Kórház és Rendelőintézet, az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház és a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. Lenti mennyiség valamennyi Ajánlatkérőre együttesen vonatkozik. A részletes, Ajánlatkérők szerinti mennyiséget a részletező ártáblázat tartalmazza. 8. ajánlati rész: Általános katéterek 70 tételsorban összesen 75826 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/8
Los: LOT-0009
Titel: Trokár katéterek
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház és a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. Lenti mennyiség valamennyi Ajánlatkérőre együttesen vonatkozik. A részletes, Ajánlatkérők szerinti mennyiséget a részletező ártáblázat tartalmazza. 9. ajánlati rész: Trokár katéterek 5 tételsorban összesen 350 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/9
Los: LOT-0010
Titel: Leszívó katéterek
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház, az Edelényi Koch Róbert Kórház és Rendelőintézet, a Kazincbarcikai Kórház, az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház és a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. Lenti mennyiség valamennyi Ajánlatkérőre együttesen vonatkozik. A részletes, Ajánlatkérők szerinti mennyiséget a részletező ártáblázat tartalmazza. 10. ajánlati rész: Leszívó katéterek 8 tételsorban összesen 159225 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/10
Los: LOT-0011
Titel: Külső drenázs készlet konszignációs raktár üzemelt
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. 11. ajánlati rész: Külső drenázs készlet konszignációs raktár üzemeltetésével 1 tételsorban összesen 40 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/11
Los: LOT-0012
Titel: Idegsebészeti katéterek konszignációs raktár üz.
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. 12. ajánlati rész: Idegsebészeti katéterek konszignációs raktár üzemeltetésével 8 tételsorban összesen 31 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/12
Los: LOT-0013
Titel: Antibiotikum tart. idegseb. kat. konsz.rakt.üz.
Beschreibung: Ajánlatkérő a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 24 hónapban szükséges katétereket kívánja megvásárolni. Az ajánlatkérő által elvárt minimum paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza. 13. ajánlati rész: Antibiotikum tartalmú idegsebészeti katéterek konszignációs raktár üzemeltetésével 4 tételsorban összesen 32 db/24 hó mennyiségben.
Interne Kennung: EKR000651192026/13