2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udostępnienie nowoczesnych e-Usług, modernizacje, integracje i uruchomienie systemów, digitalizacja zasobów, przeprowadzenie szkoleń oraz dostawa sprzętu teleinformatycznego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest na udostępnienie nowoczesnych e-Usług, modernizacje, integracje i uruchomienie systemów, digitalizacja zasobów, przeprowadzenie szkoleń oraz dostawa sprzętu teleinformatycznego. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (zadanie) stanowi Zadanie częściowe nr 1 – Udostępnienie nowoczesnych e-Usług, modernizacja, integracja i uruchomieniu systemów, digitalizacja zasobów, przeprowadzenie szkoleń oraz dostawa sprzętu teleinformatycznego Zadanie częściowe nr 2 - Dostawa agregatu prądotwórczego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 384875-2025
Interne Kennung: ROIK.271.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udostępnienie nowoczesnych e-Usług, modernizacja, integracja i uruchomieniu systemów, digitalizacja zasobów, przeprowadzenie szkoleń oraz dostawa sprzętu teleinformatycznego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest na udostępnienie nowoczesnych e-Usług, modernizacje, integracje i uruchomienie systemów, digitalizacja zasobów, przeprowadzenie szkoleń oraz dostawa sprzętu teleinformatycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa agregatu prądotwórczego
Beschreibung: Jednostki prądotwórcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 2
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen