572498-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych.
BeschreibungDostawa 1 sztuki fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego klasy M (średniego) z funkcją dostarczania wody do celów bytowych (GBA-standard pierwszowyjazdowy), z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem ratowniczym.
Interne KennungPT.2370.02.2025.BC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001