See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych, według 12 zadań, zgodnie z ilościami i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 3 do niniejszej specyfikacji „Opis przedmiotu zamówienia”. a) Wykonawca może złożyć oferty na jedno, kilka lub wszystkie zadania. b) oferty niezawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 3 do specyfikacji dla poszczególnych zadań zostaną odrzucone. 2. Warunki dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: a) Wszelkie nazwy własne produktów i materiałów oraz norm i atestów, które ewentualnie pojawią się w specyfikacji służą określeniu pożądanego standardu wykonania i właściwości oraz wymogów technicznych założonych dla przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza w tym przypadku zastosowanie rozwiązań równoważnych. b) Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp. c) Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 4. ZASADY RÓWNOWAŻNOŚCI. Wszelkie nazwy własne produktów i materiałów oraz norm i atestów przywołane ewentualnie w specyfikacji służą określeniu pożądanego standardu wykonania i właściwości oraz wymogów technicznych założonych dla przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza w tym przypadku zastosowanie rozwiązań równoważnych. Zamawiający informuje, że ilekroć w szczegółowych opisach, przedmiot zamówienia opisany jest przez wskazanie znaku towarowego, patentu, pochodzenia, norm technicznych lub jakościowych, dopuszcza się rozwiązania równoważne tzn. posiadające cechy, parametry techniczne, funkcjonalne i jakościowe nie gorsze niż opisane w ww. elementach dokumentacji. Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych pod względem parametrów technicznych, funkcjonalnych i jakościowych, pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z założeniami określonymi w niniejszej SWZ. Wykazanie równoważności zaoferowanego rozwiązania lub rozwiązań równoważnych spoczywa na Wykonawcy. 5. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2) oraz ust. 3 ustawy Pzp, przywołanych w dokumentacji niniejszego postępowania Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 7. Wspólny słownik zamówień (CPV): 33.63.16.00-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne.
Vorherige Bekanntmachung: 265472-2026
Interne Kennung: EA/22/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 - Preparaty do mycia, odkażania i pielęgnacji rąk.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 - Preparaty do mycia, odkażania rąk
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3 - Preparaty do odkażania skóry i błon śluzowych
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 - Preparaty stanowiące wyrób medyczny do mycia i dezynfekcji narzędzi, sprzętu anestezjologicznego i endoskopów posiadające znak CE.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5 - Preparaty stanowiące wyrób medyczny do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6 - Preparaty stanowiące wyrób medyczny do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7 - Preparaty stanowiące wyrób medyczny do mycia i dezynfekcji endoskopów.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8 - Preparaty stosowane do przelotowej myjni -dezynfektora Getinge 46-5 do narzędzi , sprzętu medycznego, sprzętu anestezjologicznego, pojemników i butów.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: zadanie nr 9 - Preparaty stanowiące wyrób medyczny stosowane do myjni-dezynfektorów.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: zadanie nr 10 - Preparaty do odkażania skóry i błon śluzowych.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: zadanie nr 11 - Preparaty do odkażania skóry i błon śluzowych.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: zadanie nr 12 - Preparaty do odkażania skóry i błon śluzowych
Interne Kennung: Zadanie nr 12