572507-2026 - Wettbewerb
Polen – Informationssysteme und Server – „Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sieciowej i serwerowej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sieciowej i serwerowej”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie kompletnej infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z niezbędnym oprogramowaniem na potrzeby Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznego w Rzeszowie. Realizacja zamówienia ma na celu modernizację obecnie eksploatowanego środowiska teleinformatycznego, zwiększenie jego wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa oraz przygotowanie infrastruktury do dalszego rozwoju systemów informatycznych Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: - opis przedmiotu zamówienia (OPZ); - formularz asortymentowo – cenowy; - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach)
Interne KennungIT-2710/6/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001