See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
Beschreibung: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 4 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1. - 3.4.) do swz.
Interne Kennung: PN/162/WZP/26 - 101/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1: Trenażer do intubacji (trenażer głowy do nauki udrażniania dróg oddechowych/intubacji osoby dorosłej)
Beschreibung: Dostawa trenażera do intubacji (trenażer głowy do nauki udrażniania dróg oddechowych/intubacji osoby dorosłej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1.) do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 1: Trenażer do intubacji (trenażer głowy do nauki udrażniania dróg oddechowych/intubacji osoby dorosłej)
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 2: Trenażer do odbarczania odmy prężnej
Beschreibung: Dostawa trenażer do odbarczania odmy prężnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.2.) do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 2: Trenażer do odbarczania odmy prężnej
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 3: Trenażer do upakowywania ran
Beschreibung: Dostawa trenażera do upakowywania ran. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.3.) do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 3: Trenażer do upakowywania ran
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 4: Fantom ewakuacyjny
Beschreibung: Dostawa fantomy ewakuacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.4.) do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 4: Fantom ewakuacyjny