See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Czarter jednostki pływającej wraz z załogą w celu odbycia dwóch rejsów na Svalbard w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest czarter jednostki pływającej wraz z załogą w celu odbycia dwóch rejsów na Svalbard w 2026 r., w tym: – przetransportowania osób i ładunków na trasie: dowolny port morski na terytorium RP – Svalbard – dowolny port morski na terytorium RP; – przetransportowania osób i ładunków na trasach lokalnych na terytorium Svalbardu. Planowane terminy i czas trwania rejsów: 1) Rejs 1: Czerwiec 2026 r. - ok. 21 dni w przypadku realizacji wyłącznie rejsu w celu transportu osób i towarów do PSP Hornsund i Longyearbyen (zamówienie gwarantowane); 2) Rejs 2: Sierpień/Wrzesień 2026 r.: - ok. 20 dni przy realizacji wyłącznie rejsów w celu transportu osób i towarów do PSP Hornsund i Longyearbyen (zamówienie gwarantowane); - dodatkowo 2 dni rejsu w trakcie realizacji Rejsu 2 transport ładunku i osób na trasie Longyearbyen – Ny-Alesund - Longyeeabyen (Opcja 1). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia i stanowi Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Pozostałe wymagania związane z realizacją zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy.
Interne Kennung: ALZ.25.10.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63726400 Charterung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do jednorazowego zwiększenia zakresu Rejsu 2 zlecając w trakcie realizacji Rejsu 2 transport ładunku i osób na trasie Longyearbyen – Ny-Alesund – Longyearbyen (prawo opcji – Opcja 1). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji składając odpowiednie oświadczenie drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej Wykonawcy w terminie minimum 21 dni przed planowanym rozpoczęciem Rejsu 2. Jeżeli Zamawiający w tym terminie nie złoży oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, realizacja Rejsu 2 odbywać się będzie wg harmonogramu jak dla zamówienia gwarantowanego. Jeżeli Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z prawa Opcji nr 1 w wymaganym terminie, realizacja Rejsu 2 odbywać się będzie według harmonogramu jak dla zamówienia gwarantowanego z Opcją nr 1.