572529-2026 - Wettbewerb
Polen – Computerterminals – Dostawa terminali komputerowych typu thin client wraz z monitorami i dedykowanymi uchwytami, a także świadczenie usług gwarancyjnych przez okres minimum 36 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa terminali komputerowych typu thin client wraz z monitorami i dedykowanymi uchwytami, a także świadczenie usług gwarancyjnych przez okres minimum 36 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa terminali komputerowych typu thin client wraz z monitorami i dedykowanymi uchwytami oraz świadczenie usług gwarancyjnych przez okres minimum 36 miesięcy, zgodnie ze specyfikacją zawartą w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 1 – w terminie nie dłuższym niż 75 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.. Jeśli w dokumentacji przetargowej wskazany jest znak towar, patent pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje dostawy lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (w szczególności nazwa handlowa formy, towaru lub produktu), Zamawiający – w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji przetargowej parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt – dopuszcza rozwiązania równoważne zgodnie z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w ww. dokumentacji, a każde takie odniesienie opatruje odniesieniem „lub równoważny”. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. W przypadku opisania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, a każde takie odniesienie opatruje „lub równoważne”.
Interne KennungOKAiZP.261.31.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231100 Computerterminals
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa terminali komputerowych typu thin client wraz z monitorami i dedykowanymi uchwytami, a także świadczenie usług gwarancyjnych przez okres minimum 36 miesięcy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa terminali komputerowych typu thin client wraz z monitorami i dedykowanymi uchwytami oraz świadczenie usług gwarancyjnych przez okres minimum 36 miesięcy, zgodnie ze specyfikacją zawartą w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 1 – w terminie nie dłuższym niż 75 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Jeśli w dokumentacji przetargowej wskazany jest znak towar, patent pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje dostawy lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (w szczególności nazwa handlowa formy, towaru lub produktu), Zamawiający – w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji przetargowej parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt – dopuszcza rozwiązania równoważne zgodnie z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w ww. dokumentacji, a każde takie odniesienie opatruje odniesieniem „lub równoważny”. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. W przypadku opisania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, a każde takie odniesienie opatruje „lub równoważne”.
Menge300 Stück