572534-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia stanowi: „Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie” 2) WYKONAWCA zobowiązuje się wytworzyć, dostarczyć, przenieść własność na ZAMAWIAJĄCEGO i wydać mu samochód w ramach zadania "Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie” spełniający minimalne wymagania techniczno-użytkowe wyszczególnione w załączniku nr 1a do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), stanowiącym integralną część Umowy, zwany dalej „Przedmiotem umowy”. 3) WYKONAWCA wyda ZAMAWIAJĄCEMU Przedmiot umowy z pełnym zbiornikiem paliwa i płynów eksploatacyjnych. 4) Własność Przedmiotu umowy przechodzi na ZAMAWIAJĄCEGO z momentem podpisania przez niego protokołu odbioru faktycznego bez zastrzeżeń, po uprzednim wykonaniu przeszkolenia. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia– załącznik nr 1a do SWZ. Wskazane wymagania i parametry techniczne stanowią wymagania minimalne, jakie musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, pod warunkiem że zapewniają one co najmniej taki sam poziom jakości, funkcjonalności, bezpieczeństwa, trwałości oraz parametrów technicznych i użytkowych, jak wymagania określone przez Zamawiającego. - projekt umowy – załącznik nr 5 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 6) Gwarancja - Wymagany okres gwarancji na podwozie minimum 24 miesiące. - Wymagany okres gwarancji na podbudowę minimum 24 miesiące. Wykonawca może wydłużyć okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia. Oferta przewidująca wydłużenie okresu gwarancji otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej - rozdział III podrozdział 5 SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy